Okolica

Malowniczy
Rewal
Rewal to miejscowość wypoczynkowa, będąca centrum malowniczego Wybrzeża Rewalskiego, z kąpieliskiem morskim o długości 300m linii brzegowej i własną przystanią rybacką.

Aleja Róż i Zakochanych, Rewalskie Wieloryby, Nadmorska Kolej Wąskotorowa i pomnik rybaka to tylko niektóre z atrakcji jakie oferuje dla turystów Rewal. Przepiękne widoki rozciągające się na morze podziwiać zaś można z platformy spacerowej lub tarasu widokowego. W Rewalu znajduje się także duży kompleks sportowo-rekreacyjny i szlaki turystyczne dla aktywnych.
OKOLICZNE MIEJSCOWOŚCI
Co warto zobaczyć?
Nocne życie
Pobierowo

Pobierowo to nadbałtycka miejscowość wypoczynkowa, należąca do przepięknych terenów Wybrzeża Rewalskiego i zarazem największa ze wszystkich jego osad. Bazy noclegowa i gastronomiczna są tu bardzo dobrze rozwinięte i obejmują pensjonaty, apartamentowce, ośrodki wypoczynkowe, domy gościnne, hotele, SPA, domki letniskowe i campingi, a także restauracje, puby, lodziarnie, kawiarnie, budki z jedzeniem itp. – jest więc w czym wybierać.


Latarnia Morska
Niechorze

Niechorze to niewielka miejscowość nadmorska należąca do przepięknego regionu Wybrzeża Rewalskiego, położona dokładnie pomiędzy brzegami Bałtyku, a naturalnym jeziorem Liwia Łuża. Miejscowość jest typowym kurortem wypoczynkowym, w którym jest spory wybór ośrodków wczasowych, pensjonatów, domów gościnnych, campingów oraz pól namiotowych.


Sosnowe Bory
Pogorzelica

Pogorzelica jest urokliwą miejscowością wypoczynkową z letnim kąpieliskiem, położoną w malowniczym regionie Wybrzeża Rewalskiego, nad Morzem Bałtyckim. Czyste, piaszczyste plaże, przylegające do kąpieliska, ciągną się tutaj przez 200 metrów linii brzegowej. Tutejsze, doskonałej jakości wody, wielokrotnie otrzymywały również odznaczenie Błękitnej Flagi. Pogorzelica to jednak nie tylko plaża, bowiem swój specyficzny, zdrowotny mikroklimat, miejscowość zawdzięcza pięknym i rzadkim, sosnowym borom bażynowym.


Piaszczysta plaża
Pustkowo

Tutejsze kąpielisko obejmuje 200 metrów linii brzegowej, przy której rozciąga się szeroka, piaszczysta plaża. Największą atrakcją miejscowości, obok piaszczystego wybrzeża jest wysoki na ponad 20 metrów Bałtycki Krzyż Nadziei, będący repliką Krzyża ze szczytu Giewontu. W lecie, uliczki Pustkowa prezentują się szczególnie pięknie, kiedy to nie brakuje na nich kolorowych kwiatów i starannie przystrzyżonych krzewów.


Ruiny Kościoła
Trzęsacz

Trzęsacz to niewielka nadmorska miejscowość wypoczynkowa, położona w malowniczym regionie, zwanym Wybrzeżem Rewalskim. Charakterystyczną jej cechą jest typowy, wysoki brzeg klifowy, na którym dumnie stoją, znane w całej Europie ruiny gotyckiego kościoła z XIV/XV wieku. Dziś, pozostałości po świątyni są odpowiednio zabezpieczone, kiedyś jednak większość budowli runęła z wymytego przez morskie fale klifu.


© Soleil Resort & Spa
Regulamin